Gratulace je na místě pro Los Angeles Rams, kteří si domů odvezli trofej Lombardi mistrovská hra Super Bowl LVI

proti Cincinnati Bengals.

High stakes matchup skončil na SoFi Stadium v ​​Los Angeles dnes večer (13. února). Rams začali solidně, v poločase vedl se skóre 13:10 . Bohužel, přijímač Rams Odell Beckham se zranil a opustil hru po dvou chytech, 52 yardech a touchdownu. Beckham, který si poranil koleno při běhu na trase ve druhé čtvrtině, předtím utrpěl během sezóny 2020 natržené ACL s Cleveland Browns .

V tu chvíli to byla hra pro kohokoli sportovní komentátor Skip Bayless trval na tom, že by si Berani měli bez problémů odnést vítězství. Nebylo tomu tak, protože Bengals se ve druhém poločase rychle vrátili. Hollywood Rams BY MĚLI vyhrát tento Super Bowl poměrně snadno , Skip vtipkoval. Odell BY MĚL překročit 100. Matt Stafford BY MĚL být MVP. Aaron Donald BY MĚL zničit útok Bengals. Teď už jim zbývá jen to DĚLAT na jejich domácím stadionu. Velice jednoduché.

Po legendární poločasový pořad s Mary J. Blige v hlavní roli , Snoop Dogg, Dre. Dre, Eminem, Kendrick Lamar a 50 Cent se však Bengals dostali do vedení o 12 sekund. během jejich prvního hraní . Nováček kicker Evan McPherson pak zvýšil vedení Bengals na 20:13 gólem z 38 yardů.

Los Angeles Rams se nakonec podařilo odvézt domů. Poté, co Bengals wide receiver Tyler Boyd zahodil potenciální přihrávku z prvního dolů a Rams wide receiver Cooper Kupp zasáhl svůj druhý touchdown v noci, L.A. vyšel na vrchol .

Sociální sítě měly samozřejmě své myšlenky na těsném zápase . Níže se podívejte na některé reakce na vítězství Rams v dnešním večerním zápase. Komu jsi fandil?