Byl oznámen dlouhý seznam velkých jmen, kteří budou hrát v této hře Hvězdný

Celebrity Game 14. února ve Wintrust Areně v Chicagu, Illinois.

Chance The Rapper a Common budou sloužit jako kapitáni týmu pro každý tým a dvojice také vystoupí v poločase hry. Osobnosti ESPN Stephen A. Smith a Michael Wilbon budou sloužit jako trenéři zápasu. Guy Fieri bude asistentem trenéra vedle Smithe a Jesse Williams bude asistovat vedle Wilbona.

Wilbonův domácí tým bude zahrnovat Common, Bad Bunny, Famous Los, Hannibal Buress, Quentin Richardson, Chelsea Gray a Jidenna. Smithův venkovní tým zahrnuje Chance The Rapper , Taylor Bennett, Quavo, Darius Miles, A’ja Wilson, Anthony Spice Adams a Lil Rel Howery.

Letos nabídne hra celebrit novou funkci. Sponzor hry, Ruffles, vytvořil 4bodovou linii nazvanou The Ridge. Hráči mohou během hry střílet z této řady a Ruffles daruje 4 000 $ na speciální olympiádu za každý výstřel z tohoto místa.

Hra celebrit zahájí celý víkend akcí včetně NBA Rising Stars Challenge, dovednostní výzvy, tříbodové soutěže, namáčení a Zápas hvězd NBA .

Utkání hvězd se koná v neděli 16. února v United Center. Hra bude letos obsahovat nový formát a oba týmy použijí čísla dresů jako poctu zesnulému Kobe Bryantovi a jeho dceři Gianně Bryant.

Tým Giannis budou nosit na svých dresech číslo 24 na počest Bryanta, zatímco tým LeBron bude nosit dresy číslo 2, aby vzdal poctu Gianně, která zemřela při havárii vrtulníku se svým otcem.

Podle Associated Press , se každé čtvrtletí pro All-Star Game promění v minihru pro charitu. Poslední čtvrtina bude odpočítána s cílovým skóre, které rozhodne o tom, který tým vyhraje. Skóre bude resetováno na 0 na začátku druhého a třetího čtvrtletí a poté obnoveno na začátku čtvrtého čtvrtletí.

Tým, který vyhraje Hvězdný Ve hře bude tým, který dosáhne cílového skóre, které se skládá z jejich celkového skóre během prvních tří čtvrtin plus 24 bodů. Bryant nosil číslo 24 během druhé poloviny své basketbalové kariéry. Pokud je například celkové skóre po prvních třech čtvrtletích 100–95, cílové skóre pro výhru ve hře bude 124, 100 plus 24.

Podívejte se na kompletní pražírny pro hru celebrit.